dynek.pl napisał(a):

|
Wg. DP podobno ten Guerrier jest dogadany - spoko tylko, ze koleś do 15 lipca będzie na Gold Cup Concacaf to jaki będziemy miec z niego pozytek ?
|
Większy niż z jakiegokolwiek zawodnika który z nami nie podpisze kontraktu
Generalnie na lewą obronę jest niezawodny Burliga, więc do 15 lipca da radę tam pograć

Jest też Bunoza ...