Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1136
Stary 19.06.2013, 06:35
aNouc napisał(a):Wyświetl post
...
Przestudiuj sobie skład, który Ci kolega powyżej przedstawił. Odejmij sobie Sobola. Mamy jednego porządnego piłkarza, który powoli myśli o zakończeniu kariery, kilku przeciętniaków i kilku grajków, którzy z powodzeniem mogą kandydować do miana najgorszego piłkarza ekstraklasy na swojej pozycji... Jeśli do tej kadry nie dojdzie z 3-4 piłkarzy o odpowiedniej klasie plus kilka uzupełnień - jesteśmy w dupie.
Odpowiedz cytując