aNouc napisał(a):

Przestudiuj sobie skład, który Ci kolega powyżej przedstawił. Odejmij sobie Sobola. Mamy jednego porządnego piłkarza, który powoli myśli o zakończeniu kariery, kilku przeciętniaków i kilku grajków, którzy z powodzeniem mogą kandydować do miana najgorszego piłkarza ekstraklasy na swojej pozycji... Jeśli do tej kadry nie dojdzie z 3-4 piłkarzy o odpowiedniej klasie plus kilka uzupełnień - jesteśmy w dupie.