Wyświetl pojedynczy post
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1133
Stary 18.06.2013, 23:09
marcin19876 napisał(a):Wyświetl post
Coś mi się wydaje ze w już Grudniu smudy już nie będzie jak będziemy na ostatnim miejscu w tabeli

a jakiez to mocarstwa w skladach maja pozostale zespoly

przestan juz jeczec jeden z drugim o tych spadkach i 1 ligach

zreszta okienko transferowe jeszcze trwa, a i bez dodatkowych pilkarzy personalnie mamy lepszy sklad od wiekszosci zespolow, ostatnich miesiecy nawet nie wliczam bo gralismy bez trenera.. Kulawik to swój chłop, ale z niego taki trener jak z koziek dupy trąba.. Smuda moze i nie potrafi się wysłowić i mylą mu się nazwy krajów ale warsztat trenerski ma 50krotnie lepszy od Kulawika

a lebkowi z Niemiec zycze powodzenia, weszlo nich .......i dalej o znajomosciach bo co to ma do rzeczy? jeszcze lepiej ze po znajomosciach bo wie na kogo stawia i ze w razie niewypalu dostanie klapsa od Cupiala.
Ostatnio edytowane przez aNouc : 18.06.2013 o godz. 23:14.
Odpowiedz cytując