|
Nazwisko Smuda jest już tak medialnie zniszczone, jest tak negatywnie odbierane przez środowisko piłkarskie, że trudno będzie tu kogoś teraz sciągnać. A Smuda dalej absurdalnymi ruchami o ściągnięciu po znajomości Niemca gdzieś z dupy niszczy swój wizerunek, wszystko to przelewa się na Wisłe.
Takie sytuacje tylko podkur** kibiców, a potem się będzie dziwił, że ktoś na rynku będzie krzyczał: "Smuda spier".
Życzę chłopakowi z Niemiec z całego serca aby mu się powiodło aby nie przejmował się głosami jakie mogą do niego dochodzić to nie jego wina i nie on tu jest problem. Każdy na jego miejscu skorzystałby z takiej okazji. Żenują mnie absurdalne okoliczności jakie towarzyszą temu transferowi.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 18.06.2013 o godz. 16:19.
|