wolfy napisał(a):

Miałeś bronić Smudy do końca. Bierz się do roboty - nikt inny nie będzie...
Zacznij od tego, w czym Burdeński jest lepszy od "Sobola". Pośmiejemy się trochę.
|
KLUB NIE PRZEDŁUZYŁ UMOWY Z SOBOLEWSKIM, nie Smuda - ogarnij sie.
wolfy napisał(a):

|
Zacznij od tego, w czym Burdeński jest lepszy od "Sobola". Pośmiejemy się trochę.
|
Czemu mam porownywac Burdenskiego, ktory jest
OFENSYWNYM POMOCNIKIEM z Sobolewskim, ktory jest
DEFENSYWNYM POMOCNIKIEM? zastanow sie najpierw co piszesz