Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63480
Stary 18.06.2013, 13:32
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Ocenimy transfery po połowie nadchodzacego sezonu
Jakie transfery ? Roczne wczasy w Krakowie dla syna jakiegoś znajomka z Niemiec ? Może mu w czasie pobytu w Ratyzbonie mieszkanie remontował albo okazyjnie samochód pomógł kupić ? A teraz spłaca dług pieniędzmi Wisły.

P.S. Jak się pewnego razu wywiesiło transparent "Smuda Judasz" czy śpiewało "Smuda pe..ł, Wisłę sprzedał" to trzeba być konsekwentnym. Niektórych jak widać amnezja dopadła. Zresztą ich Franiu też się wyraził o nas w swoim stylu " Pokazałem tym hu..m". A teraz co ? buzi?
Odpowiedz cytując