Wyświetl pojedynczy post
sanderuss
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2006
Skąd: Medway

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23077
Stary 18.06.2013, 11:05
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Problem w tym ze jak przerwie wały (Sandomierz) to zalewa domy nie tylko nad rzeką. Wszyscy sie mają ubezpieczać? Rząd który najpierw spartoli robotę a potem mówi ludziom to wasza brocha nie jest prawicowy tylko nieudolny. Przypomnieć ci gdzie POwiec Zdrojewski wybudował we Wrocławiu tbsy ? Też sie powinni ubezpieczyć?
Zadaniem panstwa jest przygotowac waly, zbiorniki retencyjne itd. Jesli panstwo spieprzy i nie wywiaze sie z obowiazku to powinno pokryc koszta powodzi. Jesli natomiast wszystko jest przeprowadzone dobrze to obywatel powinien sie ubezpieczyc na wszelki wypadek. Jesli ktos mieszka na terenach zagrozonych powodzia i tego ubezpieczenia nie ma to to sie nazywa glupota, nic innego.

AS82 napisał(a):Wyświetl post
Jeszcze pare lat temu Episkopat sie odcinał od tego co robi Rydzyk , teraz biskupi stoją za nim murem. Bronią swojego każdego przyczułku w tym kraju i nie cofną się ani na milimetr , co jakiś czas wysyłając swoich politycznych emisariuszy ,żeby zdobyć jeszcze więcej wpływu w Polsce , a to Kaczyński chce wpisania do Konstytucji słów "w imie Boga" , a to zaostrzenia zakazu aborcji .Rydzyk idzie va banque , olali Platforme przy której zyje im sie bardzo wygodnie ,dostawali praktycznie wszystko co chcieli ,a jednak oni chcą wiecej i stawiaja wyłacznie na PIS , reszta to zdrajcy .PIS moze im dac najwiecej ,nikt inny.
Czy to sie komus podoba czy nie historia Polski jest scisle zwiazana z historia kosciola. Zreszta sam poczatek panstwowosci 966r to chrzest Polski. Odwolanie do Boga w preambule jest jak najbardziej zasadne. Dziwisz sie usztywnieniu stanowiska episkopatu a ja bym sie dziwil jakby episkopat nic nie robil wobec otaczajacej i promowanej przez wladze nachalnej homopropagandzie i podwazaniu wartosci chrzescijanskich. Kosciol musi stac na swoich zasadach i nie moze sie cofnac ani o krok . Inna rzecza ze mozna miec zastrzezenia co do niektorych funkcjonariuszy kosciola katolickiego i ich zbytniego rozpasania zyciem doczesnym ale to sa przypadki jednostkowe ktore powinny zostac rozwiazane przez wladze koscielne w trosce o dobre imie tej instytucji.

Cytat:
Zapomniał jak to żydzi witali Niemców i Rusków jak nas najeżdżali, albo jak wielu z nich było oficerami w tych armiach i wysyłali Polaków na śmierć, jak chcieli utworzyć Judeopolonie.
Wielu zydow bylo tez w polskiej armii i wybitnie zasluzylo sie dla kraju...
Ostatnio edytowane przez sanderuss : 18.06.2013 o godz. 11:14.