|
Jeszcze pare lat temu Episkopat sie odcinał od tego co robi Rydzyk , teraz biskupi stoją za nim murem. Bronią swojego każdego przyczułku w tym kraju i nie cofną się ani na milimetr , co jakiś czas wysyłając swoich politycznych emisariuszy ,żeby zdobyć jeszcze więcej wpływu w Polsce , a to Kaczyński chce wpisania do Konstytucji słów "w imie Boga" , a to zaostrzenia zakazu aborcji .Rydzyk idzie va banque , olali Platforme przy której zyje im sie bardzo wygodnie ,dostawali praktycznie wszystko co chcieli ,a jednak oni chcą wiecej i stawiaja wyłacznie na PIS , reszta to zdrajcy .PIS moze im dac najwiecej ,nikt inny.
|