Barti napisał(a):

Na otarcie łez po Genkovie podaję za 90min.pl nazwiska graczy którzy strzelili w poszczególnych sezonach więcej goli od naszego super snajpera:
2010/2011
To na dowód, że gra z Genkovem to była równia pochyła, brak przyszłości. Ilu z powyższych zawodników zarobiło w poszczególnych sezonach mniej od Bułgara? 90%? Tsvetan okazał się cwany, wiedział że grunt pali mu się pod nogami, dlatego zrobił to co zrobił. Mam pytanie do wszystkich opłakujących i wieszczących klęskę transferową: jaka jest Waszym zdaniem szansa, patrząc na powyższe statystyki, na kupienie gorszego i droższego napastnika od Genkova?
|
2010/2011 grał tylko rundę wiosenną, a potem...
Ile zarobił Bułgar (a ile miał w umowie), że pozwala sobie na zerwanie umowy?
Genkov, Pareiko czy tym bardziej Melikson jak na nasze warunki potrafili grać w piłkę, ale to byli też profi czyli jest umowa - płacisz-gram, nie płacisz - chcę odejść.
Zresztą obawiam się, żadna z legend czasów Telefoniki nie grałaby w Wiśle za same obietnice.