Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23015
Stary 15.06.2013, 09:50
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Hehehe jasne...

Całki podwójne, macierze... a tabliczka mnożenia kuleje.

Nie marnuj drogi niedoszły swojego talentu... poważnie, niegodniśmy
Spokojnie. Z tabliczką dodawania jest wszystko ok. Wybrałem m.in. Lecha Kaczyńskiego na prezydenta, bądź co bądź słabego, ale jeśli mnie pamięć nie myli miał on coś wspólnego z PiS?

No tak terminy całka podwójna, czy macierz to zbyt wysokie loty dla Drozda, a na sgh-u, czy polibudzie algebra I/II, czy analiza I/II są wałkowane przed dobre 2 lata. Poziom co prawdę średni jak cała polska edukacja, ale zawsze. Pójdziesz kiedyś na uniwersytet trzeciego wieku to może liźniesz podstawy matematyki wyższej
Ostatnio edytowane przez emj10 : 15.06.2013 o godz. 10:00.