Drozd napisał(a):

Hehehe jasne...
Całki podwójne, macierze... a tabliczka mnożenia kuleje.
Nie marnuj drogi niedoszły swojego talentu... poważnie, niegodniśmy
|
Spokojnie. Z tabliczką dodawania jest wszystko ok. Wybrałem m.in. Lecha Kaczyńskiego na prezydenta, bądź co bądź słabego, ale jeśli mnie pamięć nie myli miał on coś wspólnego z PiS?
No tak terminy całka podwójna, czy macierz to zbyt wysokie loty dla Drozda, a na sgh-u, czy polibudzie algebra I/II, czy analiza I/II są wałkowane przed dobre 2 lata. Poziom co prawdę średni jak cała polska edukacja, ale zawsze. Pójdziesz kiedyś na uniwersytet trzeciego wieku to może liźniesz podstawy matematyki wyższej
