|
Na tej samej zasadzie mozna sie przyczepic do niezaleznej.pl o atak na przyszlego i naturalnego koalicjanta. Komu bylo potrzebne sianie fermentu miedzy prawica a Pisem? RN, jeszcze raz to napisze, zbiera glosy ludzi na prawo ktorzy na Pis nie chca glosowac, i ma tez duze szanse zebrac glosy mlodych ludzi ktorym niedobrze sie robi jak widza ten kabaret na wiejskiej.
A a'propos ukladu to juz 20lat jak zakorzenil sie w tym kraju wiec obawiam sie wyciac sie go nie da, mozna zmarginalizowac. Najlepiej by bylo jakby uniewaznic te jakies 5000 potworkow prawnych ktore wyszly z wiejskiej od czasu sejmu kontraktowego, wyje...c wszystko w powietrze I zaczac budowe nowego na gruzach. No ale tak sie niestety nie da...
Powód: .
Ostatnio edytowane przez sanderuss : 14.06.2013 o godz. 22:10.
|