sevenheaven napisał(a):

|
a to w Polsce jest tylko takie prawo, że zawodnik <18 może odejść za ekwiwalent ? czy na całym świecie ?
|
Z tego co się orientuję to na całym świecie tylko różna jest wysokość ekwiwalentu. W Polsce jest stosunkowo niska, choć z drugiej strony jakość młodych piłkarzy również.