Wyświetl pojedynczy post
krasny
Senior Member
 
 
Od: 03.2006
Skąd: Toruń - zapraszam;)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#881
Stary 14.06.2013, 11:05
sevenheaven napisał(a):Wyświetl post
a to w Polsce jest tylko takie prawo, że zawodnik <18 może odejść za ekwiwalent ? czy na całym świecie ?
Z tego co się orientuję to na całym świecie tylko różna jest wysokość ekwiwalentu. W Polsce jest stosunkowo niska, choć z drugiej strony jakość młodych piłkarzy również.

Odpowiedz cytując