wolfy napisał(a):

|
Ja też. Przy naszych możliwościach finansowych na wiele więcej liczyć raczej nie możemy.
|
Też jestem za powrotem Pawła. W naszej sytuacji to brałbym nawet obu Brożków, myślę że nie powinni stawiać zbyt wygórowanych warunków finansowych, obaj na ligę jak znalazł.