Wyświetl pojedynczy post
Dive Pirate
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Central Visayas

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63185
Stary 13.06.2013, 12:36
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Ja też. Przy naszych możliwościach finansowych na wiele więcej liczyć raczej nie możemy.
Też jestem za powrotem Pawła. W naszej sytuacji to brałbym nawet obu Brożków, myślę że nie powinni stawiać zbyt wygórowanych warunków finansowych, obaj na ligę jak znalazł.
Odpowiedz cytując