Wyświetl pojedynczy post
JEDREK76
konserwa
 
 
Od: 06.2004
Skąd: STRUSIA NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22975
Stary 13.06.2013, 09:32
AYALA napisał(a):Wyświetl post
ale chociaż sld w wyborach oddała władze w 2005 roku po 4 latach a dziś Cudaq nie ma zamiaru...
Nie rozumiem za bardzo co masz na myśli Łaski w 2005 r. nie robili, wybory wówczas odbywały się w przewidzianym terminie, wyborcy zagłosowali na PiS i PO (Miller i jego hałastra mieli szczęście, że w ogóle się wówczas dostali do parlamentu, po takiej kadencji zbudowanej na korupcji, nepotyzmie i kontynuacji rozkradania majątku narodowego), gdzie tutaj jakakolwiek ich dobrowolność Wyborów przedterminowych wówczas nie było.