AYALA napisał(a):

|
ale chociaż sld w wyborach oddała władze w 2005 roku po 4 latach a dziś Cudaq nie ma zamiaru...
|
Nie rozumiem za bardzo co masz na myśli

Łaski w 2005 r. nie robili, wybory wówczas odbywały się w przewidzianym terminie, wyborcy zagłosowali na PiS i PO (Miller i jego hałastra mieli szczęście, że w ogóle się wówczas dostali do parlamentu, po takiej kadencji zbudowanej na korupcji, nepotyzmie i kontynuacji rozkradania majątku narodowego), gdzie tutaj jakakolwiek ich dobrowolność

Wyborów przedterminowych wówczas nie było.