Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22966
Stary 12.06.2013, 20:44
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Raz jeszcze poczytaj, dlaczego TV Trwam nie dostała koncesji, bo nieco się z prawdą mijasz.
Oglądałem jakis czas temu program Pospieszalskiego w tej sprawie gdzie głownym gościem był Jan Dworak ,szef KRRIT , obecnie wróg numer 1 dla rozgłośni toruńskiej. Mimo napastliwych zarzutów Pospieszalskiego ,Dworak kilkukrotnie powtórzył ,że TV Trwam w procesie koncesyjnym nie przedłożyła wymaganych dokumentów dotyczących sposobów finansowania ,lub dostarczała inne zbędne w których rzekomo zapewniała o swojej wypłacalności.
I aż dziw bierze ,że jest jakaś instytucja państwowa w tym kraju ,która nie leży krzyżem przed klerem i to mi sie bardziej wydaje podejrzane w dzialalności KRRIT niż to ,że nie przyznali Rydzykowi na "krzywy ryj" tego czego chciał