szprotson napisał(a):

|
Devil : a co bylo na konferencji SONY?
|
Zapewnienie, że Ps 3 nadal będzie wspierane, pokaz gier na ps4.
Ok, ale tak na serio... Ps4 nie będzie blokowało używek. Będziesz mógł sprzedać, pożyczyć komu chcesz. Ogólnie wsio tak samo jak na ps3 (nikt nie szpieguje, nie karze mieć Ps4 podłączoną do netu cały czas). Jedyną zmiana jest abonament plusa konieczny do grania online, ale mnie to akurat rybka, bo + mam wykupiony tak czy siak (dla darmowych gier co miesiąc

).
No i najważniejsze... cena... 399 euro (o 100 euro mniej aniżeli nowy XBOX).