Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#864
Stary 10.06.2013, 14:36
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Dobra, to teraz możesz przesłać nawet skan dowodu osobistego, a i tak nikt nie uwierzy że to nie ty, Franciszku.
Franek spuści Wisłę do I ligi za połowę tej kasy co inny. To znaczy oszczędność!
A piłkarze w szatni usłyszą: klepa, klepa, klepa, ciągły ruch, a po stracie press... - to jest "MISZCZ" TAKTYKI FRANIO SMUDA

EDIT: Od momentu jak zostanie trenerem Wisły Kraków będę życzył mu samych sukcesów w pracy z Wisłą Kraków.
Chyba nikt kto kibicuje WIŚLE KRAKÓW, jest z nią na dobre i na złe, nie zrezygnuje z aktywnego kibicowania tylko dlatego, że trenerem jest X, a nie Y.
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 10.06.2013 o godz. 15:58.
Odpowiedz cytując