wolfy napisał(a):

|
Dobra, to teraz możesz przesłać nawet skan dowodu osobistego, a i tak nikt nie uwierzy że to nie ty, Franciszku.
|
Franek spuści Wisłę do I ligi za połowę tej kasy co inny. To znaczy oszczędność!
A piłkarze w szatni usłyszą: klepa, klepa, klepa, ciągły ruch, a po stracie press... - to jest "MISZCZ" TAKTYKI FRANIO SMUDA
EDIT: Od momentu jak zostanie trenerem Wisły Kraków będę życzył mu samych sukcesów w pracy z Wisłą Kraków.
Chyba nikt kto kibicuje WIŚLE KRAKÓW, jest z nią na dobre i na złe, nie zrezygnuje z aktywnego kibicowania tylko dlatego, że trenerem jest X, a nie Y.