AS82 napisał(a):

|
Znowu spiski ! Jak nie Żydzi chcą wyciągnać miliardy złotych z Polski ,to masoni ! Zabawne jest to ,że wymyślasz co chwilę jakąś mityczną grupę ,która chce okraść Polskę a nie widzisz przedstawicieli państwa Vatykan ,którzy REALNIE wyciągają z Polski te miliardy złotych ,ale w tym przypadku tacy jak ty czy Drozd z tego faktu jesteście zadowoleni .To jeszcze dla was przejaw patriotyzmu !
|
Zapewne Krzysiu Bęgowski wytłumaczył Ci, że Grupa Bildeberg to są spotkania przypadkowych ludzi, na których rozmawiają nt. nowych piersi Angeliny Jolie czy wynikach piłkarskich spotkań w ligach europejskich. Żydzi oczywiście nie chcą wyciągnąć od Polski żadnych pieniedzy, w ogóle nie trwają żadne prace przy pomyśle jak to zrobić, zjawisko szybkiego przejmowania polskiej ziemii w Zachodniopomorskiem przez Niemców przy pomocy słupów tez nie istnieje. Prób wyprzedaży czołowoych polskich przedsiębiorstw z branzy paliwowo-energetycznej czy chemicznej też nie ma. Jednym słowem sielanka. Za to z Watykanu podążają hufce purpuratów niczym z filmu "Da Vinci". Na spotkaniach Palikot rozdaje wam fajke pokoju ?
