Wyświetl pojedynczy post
hunter
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#707
Stary 06.06.2013, 08:18
KOMINEK napisał(a):Wyświetl post
To co napiszę to nie jest zaczepka ale uporządkowanie faktów.
2) Smuda informuje Cię że on przychodzi do Wisły nie po to by osiągnąć jakikolwiek wynik sportowy tylko po to by zwiększyć wartość Wisły po to,żeby łatwiej można było ją sprzedać.Czyli mówi ja mam być tylko figurantem.
Przeczytaj jeszcze raz co napisał. W nawiasie wyraźnie podkreślił, że to jego (giganta) odczucie na ten temat, a nie słowa Smudy.
Odpowiedz cytując