KOMINEK napisał(a):

To co napiszę to nie jest zaczepka ale uporządkowanie faktów.
2) Smuda informuje Cię że on przychodzi do Wisły nie po to by osiągnąć jakikolwiek wynik sportowy tylko po to by zwiększyć wartość Wisły po to,żeby łatwiej można było ją sprzedać.Czyli mówi ja mam być tylko figurantem.
|
Przeczytaj jeszcze raz co napisał. W nawiasie wyraźnie podkreślił, że to jego (giganta) odczucie na ten temat, a nie słowa Smudy.