Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22893
Stary 05.06.2013, 18:51
Worcester napisał(a):Wyświetl post
Ja pracuję w hotelu. KAŻDY weekend. A może zamknąć hotele na niedziele? Dlaczego ludzie w tesco mają mieć wolne a ja nie?
To , że dałeś zrobić z siebie niewolnika nie znaczy, że tak mają mieć wszyscy. W takim razie może w ogóle zlikwidować weekendy. Niech wszyscy zapier....ją do pracy przez cały tydzień od poniedziałku do niedzieli ?
Niebawem jak Tusk ze swoją bandą wprowadzi tzw. elastyczny czas pracy to pracodawca będzie miał prawo zmusić Cie do pracy od poniedziałku do soboty po 12 godz. pracy oczywiście nie płacąc nadgodzin.
Będzie jeden wielki obóz pracy. Jak widać znajdzie tutaj wielu chętnych niewolników.