Gwiaździsty napisał(a):

OK, niech tą osobą cały czas pracującą w niedzielę będzie właściciel sklepu a nie przymuszany do tego jego pracownik.
Nie kompromituj sie chłopie z takimi tekstami. Powiedz to kobiecie co ma rodzinę to zostaniesz wyśmiany. Otóż w niedzielę ta kobieta chce jechać razem ze swoim mężem i dzieckiem np. na wycieczkę, na odpoczynek. Ty jej proponujesz żeby to zrobiła w poniedziałek. Tylko wiesz, w poniedziałek jej mąż jest w pracy a dziecko w szkole. Jasne już ?
Najwięcej do powiedzenia mają w tym temacie ci co są singlami albo nie pracują w sobotę i niedziele.
|
Ja pracuję w hotelu. KAŻDY weekend. A może zamknąć hotele na niedziele? Dlaczego ludzie w tesco mają mieć wolne a ja nie?
"O, jakże szybko nastrój prysnął wzniosły!
Albowiem w kraju tym zaczarowanym,
gdzie — jak w złej bajce — ludźmi rządzą osły,
jakież tu mogą być właściwie zmiany?
Tu tylko szpiclom coraz większe uszy
rosną, milicji — coraz dłuższe pałki,
i coraz bardziej pustka rośnie w duszy,
i coraz bardziej mózg się staje miałki.
Tu tylko może prosperować gnida,
cwaniak i k...a, łotr i donosiciel ."
Janusz Szpotański