szprotson napisał(a):

(...) łykacie każdą medialną plotkę a później będzie płacz i pojazd po Bednarzu bo przyjdzie Bonin
|
Bednarz może mieć problemy z wyciągnieciem Bonina z Górnika, za to Zahorskiemu skończył się kontrakt. Wysoki, doświadczony napastnik, wielokrotny reprezentant Polski (nawet gola strzelił !).Ten to na pewno godnie zastąpi Sikorskiego
Cytat:
Kontrakt Tomasza Zahorskiego z Górnikiem Zabrze nie został przedłużony
(...)
Zagadką pozostaje los innego zawodnika, którego przyjście do klubu nie zachwyciło wszystkich kibiców, czyli Grzegorza Bonina.(...)Wiele wskazuje na to, że wobec ciążącego na klubie zakazu transferów,boczny pomocnik pozostanie w Górniku.
|
http://www.sport.pl/sport/1,65025,14...e__A_co_z.html
"Panie profesorze Niesiołowski gratuluję i proszę złożyć gratulacje Panu Tuskowi i całemu rządowi, ze przez 6 lat tak nas prowadzili, w spokoju, że ja mogę tak spokojnie iść do domu, spokojnie wypić herbatę proszę pana, mogę spokojnie zjeść kolację, że nie boję się żadnych wrogów, nie boję się nikogo, naprawdę, i że mam spokojną emeryturę"