wolfy napisał(a):

|
...na forum padają takie nazwiska jak Nawałka czy Brosz, którzy pierwsze sezony w Górniku i Piaście mieli zwyczajnie słabe....
|
Nawałka w pierwszym sezonie w Górniku chyba awansował do Ekstraklasy
Ale poza tą drobną nieścisłością z resztą posta się zgadzam w całości. Kulawik na ile mógł na tyle robił dobrą robotę. Ładnie odmłodził skład, a jakby mu dorzucili 2-3 dobrych grajków to by się pewnie na serio bił o puchary.