Wyświetl pojedynczy post
Oldpara
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Prądnik Biały

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1713
Stary 02.06.2013, 21:46
wolfy napisał(a):Wyświetl post
...na forum padają takie nazwiska jak Nawałka czy Brosz, którzy pierwsze sezony w Górniku i Piaście mieli zwyczajnie słabe....
Nawałka w pierwszym sezonie w Górniku chyba awansował do Ekstraklasy

Ale poza tą drobną nieścisłością z resztą posta się zgadzam w całości. Kulawik na ile mógł na tyle robił dobrą robotę. Ładnie odmłodził skład, a jakby mu dorzucili 2-3 dobrych grajków to by się pewnie na serio bił o puchary.
....Głupota jest niezniszczalna i nieprzenikniona....
Odpowiedz cytując