Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22832
Stary 01.06.2013, 19:50
sambo napisał(a):Wyświetl post
przede wszystkim w tym kraju nie będzie ani odrobinę lepiej, jeśli będą padały takie epitety
Przepraszam ale co ma piernik do wiatraka? Głaskaniem po pupce czy opowiadaniem że g... to czekolada chcesz sprawić żeby było lepiej.

W 89' tez nikt nie nazwał spraw po imieniu i piwo w ten sposób nawarzone pijemy do dzisiaj.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 01.06.2013 o godz. 19:56.
Hej Nasz TS !!