sambo napisał(a):

|
przede wszystkim w tym kraju nie będzie ani odrobinę lepiej, jeśli będą padały takie epitety
|
Przepraszam ale co ma piernik do wiatraka? Głaskaniem po pupce czy opowiadaniem że g... to czekolada chcesz sprawić żeby było lepiej.
W 89' tez nikt nie nazwał spraw po imieniu i piwo w ten sposób nawarzone pijemy do dzisiaj.