arti napisał(a):

|
Znając Smudę to pewnie każe sobie ściągnąć Pawła co jeśli Paweł jest zdrowy i może jeszcze dość szybko biegać wydaje mi się niezłym pomysłem. Z kolei Pietia dla mnie bez sensu - wiek, po ciężkiej kontuzji (w Turcji) i przeciętny poziom bez nadziei na jakikolwiek progres.
|
Jest tylko jeden problem - za darmo lepszego LO raczej nie ściągniemy. Ja to widzę tak:
- albo na lewej stronie będzie grał Piotrek Brożek, albo Łukasz Burliga. Wybór wydaje mi się oczywisty.
W wynalazki Bednarza nie wierzę...