Drozd napisał(a):

A te POwskie bydlęta wszystko mają w dupie,
|
sambo napisał(a):

|
przede wszystkim w tym kraju nie będzie ani odrobinę lepiej, jeśli będą padały takie epitety
|
Widzisz Drozd słuchaj kolegi zamiast znów obrażać wszystkich dookoła , co prawda PIS objęło prowadzenie w sondażach ale na ostatniej prostej trzeba uważać żeby Kaczyński , Pawłowicz czy inny Macierewicz znowu nie wyskoczyli jak Filip z konopii i obrazili w kampanii wyborczej pół Polski
