Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22826
Stary 01.06.2013, 14:33
Drozd napisał(a):Wyświetl post

A te POwskie bydlęta wszystko mają w dupie,
sambo napisał(a):Wyświetl post
przede wszystkim w tym kraju nie będzie ani odrobinę lepiej, jeśli będą padały takie epitety
Widzisz Drozd słuchaj kolegi zamiast znów obrażać wszystkich dookoła , co prawda PIS objęło prowadzenie w sondażach ale na ostatniej prostej trzeba uważać żeby Kaczyński , Pawłowicz czy inny Macierewicz znowu nie wyskoczyli jak Filip z konopii i obrazili w kampanii wyborczej pół Polski