Wyświetl pojedynczy post
PeterSett
Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#446
Stary 31.05.2013, 16:33
Franciszek Smuda ma dwa plusy

1. Liga Mistrzów z Widzewem - co by nie mówić respekt, chociaż w samej LM można było ugrać więcej punktów.

2. UEFA z Poznaniem - jakby nie Kikut można było przejść Włochów w fazie pucharowej

Minusy - cała reszta jego trenerskiej kariery plus reprezentacja.
„Niech się dzieje wola nieba, z nią się zawsze zgadzać trzeba”...
Odpowiedz cytując