Wyświetl pojedynczy post
-Szymek79-
Member
 
Od: 12.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3350
Stary 31.05.2013, 07:44
Kon®ado napisał(a):Wyświetl post
A tego kto zgodził się na froncie koszulek w meczach ekstraklasy(kto za to odpowiada w ekstraklasie?) dać to pedalskie logo t-mobile jest dla mnie skończonym idiotą, jakby nie było lepszych miejsc, jak można tak zeszpecić koszulki ...
Jeszcze jakby było mało, to to idiotyczne logo na prawym ramieniu.
Odpowiedz cytując