Kon®ado napisał(a):

|
A tego kto zgodził się na froncie koszulek w meczach ekstraklasy(kto za to odpowiada w ekstraklasie?) dać to pedalskie logo t-mobile jest dla mnie skończonym idiotą, jakby nie było lepszych miejsc, jak można tak zeszpecić koszulki ...
|
Jeszcze jakby było mało, to to idiotyczne logo na prawym ramieniu.