Sialalalala napisał(a):

a skoro jest taka mega polityka oszczędności nie taniej by było oddac oba ostatnie mecze walkowerem ?
wie ktoś jakie sa kary ?
|
jakie kary?
Wystarczyło wystawiac nieuprawnionego pilkarza i Górnik mogłby byc zmuszony do gry w pucharach