Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22779
Stary 30.05.2013, 09:24
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
AS-ie - Ty zawsze taki antykościelny... Nie przeszkadza Ci, że Twój guru wydawał pewne pisemko jakiś czas temu?
No właśnie jestem anty , nie tyle kościelny co klerykalny. Dziś sie pojawiła informacja ,że wchodzenia klerowi w tyłek nigdy za wiele i kilku posłów chce zakazu handlu w niedziele. Nie przejmują się tym ,że ileś osób straci prace ,a większość ludzi nie będzie mogła zrobić zakupów czy spędzić czasu w galeriach handlowych,przekaz jest prosty zamiast na zakupy to do kościoła ku uciesze całej hierarchi kościelnej.
Co do Palikota ,to ważne co mówi teraz a nie kiedyś, może przejrzał na oczy

PS
Czwarta Rzeczpospolita nadchodzi tanecznym krokiem
https://www.youtube.com/watch?featur...v=EHzQ9YEuWNs#!
Ostatnio edytowane przez AS82 : 30.05.2013 o godz. 09:27.