Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22776
Stary 29.05.2013, 16:17
Arapaho napisał(a):Wyświetl post
Palikot który dostaje przelewy z tajemniczych spółek na Cyprze których nie rozlicza, wplaty po 10 tysiakow dostawał podczas kampani od studentów jako ostoja uczciwości.Padłem/
AS82 odpowiem choć wiem że do ciebie pewnie nie dotrze.Wiesz czemu Jarek ma długi? Dlatego że nie chciał trzymać chorej matki w szpitalu i wydał majątek na sprzęt,lekarzy i pielęgniarki w swoim domu.Poświęcał się dla rodziny.Ktoś kto odda wszystko dla rodziny wart jest bycia premierem czy prezydentem Polski choćby mia ł poglądy z którymi bm się nie zgadzał Tak ...właśnie ten który poświęca się dla najbliższych, nie ma majątku w Szwajcarii czy na Cyprze, ten który nigdy nie był widywany z agentami obcych służb, nie lobbował za wyprzedawaniem majątku. To jest oczywiste mimo że retoryka socjalna nie jest moja bajką to ten człowiek ma idee , jest uczciwy i jest lata świetlne jak człowiek przed Tuskami,Palikotami, Komorowskimi czy innymi Kwachami .Najbardziej rozwala mnie argument lemingów wtórnych że on tylko chce władzy....k....a jakby wszyscy inni nie chcieli ,po to poszli do polityki a nie po to żeby mieć kilka zdjęć w Sejmie. Tyle że Kaczor chce innej Polski a inni chcą kariery naszym kosztem. Dziwię że że jeszcze jest tylu tumanów w Polsce którzy tego nie łapią
Ty wiesz najwiecej o przelewach jakie rzekomo dostaje Palikot . Z tego co sie orientuje to Palikot w ogóle nie pobiera wynagrodzenia z Sejmu (oczywiście może to być uznane za jego PR i tak pewnie jest) ,więc jak się chcesz "siłować" na argumenty kto jest bardziej skromny i ubogi ,to i tak Palikot wygrywa bo nie łoi jak Jaro 15 tyś diety poselskiej . Ponadto nikt nie wie ile tak naprawde wyciagaja pieniedzy publicznych ,bo jak na ochrone idzie milion złotych lub 400 tyś żeby sobie opłacić adwokata to ja nie mam pytań, zatem radze ci za pewnik przyjąć ,że wszystkie polityczne postacie (żeby nie powiedziec świnie),które oglądasz ,drogo nas kosztują.
Argumenty o tym ,że się poświecał dla swojej rodziny płacąc za zabiegi w ogóle mnie nie przekonuja i nie obchodzą ,bo po pierwsze nie po to wybieram polityków ,żeby się wzruszać ich sprawami rodzinnym (zresztą jak się patrze na sposób w jaki Kaczyński sie kreuje politycznie ,czyli generalnie opiera sie na jakiś rodzinnych traumach i współczuciu vide Smoleńsk, leczenie mamusi, Marta Kaczyńska itd.).Po drugie jak cie wzruszają takie rodzinne historie, powinieneś się przejąć tym jak Tusk też się poświeca ,ostatnio kupił córeczce mieszkanie bodaj za 500 tyś zł.
Jak się patrze na ustrój w jakim żyjemy ,z tymi samymi ryjami od 20 lat (włącznie z Kaczyńskim) ,musze stwierdzić ,że jesteś naiwny wierząc ,że ci wybrańcy narodu są tam dla jakich idei..
Ostatnio edytowane przez AS82 : 29.05.2013 o godz. 16:19.