marcin19876 napisał(a):

wis.la/zmp1q
BIERZMY Z NICH PRZYKŁAD!!!! teraz widać że profesjonalizm Wisły to nic nie warte słowa.....
|
Ojtam, ojtam...
I tak bogatsi będą im wykupywali młodych, zdolnych.
Tak przecież mówi Cupiał. I to on będzie teraz szykował kasę na podkupywanie młodych z Lubina i okolic.