Eternit napisał(a):

|
Skoro podobało Ci się "TO" to spodoba Ci się "Dallas 63", główny bohater na chwilę zatrzymuje się w Derry...
|
Tak, dla mnie mistrzostwo świata ta książka. Autor jakby czytał w moich myślach - powracałem przy nim do dzieciństwa.
Skoro tak piszesz, sięgnę po "Dallas 63". Tym bardziej , że jest łatwo dostępna.
Co do "Carrie" jeszcze, gdyby ktoś miał używaną w dobrym stanie, albo widział gdzieś na półce, proszę niech da znać na priv.