Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23690
Stary 21.05.2013, 19:15
Wreszcie? Przecież od miesięcy jestem naczelnym demaskatorem, piszę wprost ile i jakich przelewów dokonałem i tak dalej.


A poważnie to podziwiam Twoją żelazną konsekwencję. Przypominasz mi sobie podobnych z 2006 roku. Wtedy też była wielka krzywda, spisek, dokładał się nawet Wielki Skrzywdzony Terminarzem Trener (coś jak dziś!) . I teraz już może nawet połowa ankietowanych wierzy, że 2006 było kupione tip top. Rozkręcasz więc coś co już dawno wymyślono. Wbijasz sobie coś do głowy, tworzysz w niej odpowiednią atmosferę i za 3-4 lata Twój mózg, mający wyraźne problemy z odróżnieniem prawdy i fałszu jak na zawołanie będzie odpowiadał, że 2013 to kupiony na tip top - pamiętasz wszak atmosferę tamtych dni.

Genialne. Choć jednocześnie mocno awangardowe. Rozumiem, że można tak manipulować mózgami dzieci i debili. Ale swoim własnym? Po co? By łatwiej znosić frustracje? No, chyba nie, bo przecież jak ktoś nie kupuje produktu Twojego mózgu to się robisz agresywniejszy. O co więc chodzi? Wolontaryjny eksperyment?


Do pogadania za 3 lata o atmosferze
Ostatnio edytowane przez 0 22 : 21.05.2013 o godz. 19:20.
Habemus Dubletum

LEG14


White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

Odpowiedz cytując