|
Wygrał na punkty ze staruchem, który kiedyś coś tam boksował. Nie wiem kto był wolniejszy w ringu. Na ten moment jeżeli nie weźmie się za treningi, lepiej niech nie wychodzi z nikim do ringu, tym bardziej z podk*urwionym Szpilą.
13.04.2013r. - mecz z poWIŚLEm Warszawa. "Rudy Włoch działa. Nie ufaj rudym ludziom, bo one rude są."
|