Wyświetl pojedynczy post
KrzychooR
Senior Member
 
Od: 12.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#86
Stary 18.05.2013, 15:28
Po dwie bramki zawinili wczoraj Stolarski i Uryga... Szczególnie ten drugi sprawiał wrażenie że nie bardzo wie co się dzieje w polu karnym... Chavez wykazywał więcej ochoty do gry ale 3 bramka jest zasługą jego biernego krycia Pepe... Ogólne cała 4 obrony grała wczoraj dramatycznie słabo... DRAMATYCZNIE... Gdyby nie Miśkiewicz to byłby pogrom i zgrzytanie zębami... Liczę że może po powrocie Głowackiego będzie choć jeden zawodnik co potrafi jako tako wyprowadzać piłkę z obrony...
Odpowiedz cytując