"Czytam w polskiej prasie artykuł jakiegoś dupka: "Narodowcy wyszli na ulice"! Jak jakieś Hitler Jugend. Kto te bzdury pisze? Kim jest ten pajac dziennikarski, który rozumie świat na opak? Kto go zatrudnia? Gdzie on sie chował? W Ameryce tacy narodowcy to zwykli mieszkańcy Ameryki. Dlaczego w Polsce niektóre media stygmatyzują wolnych, patriotycznych obywateli? Nic dziwnego, że w rankingu Wolności Prasy, jesteśmy za wszystkimi państwami cywilizacji zachodniej i mamy pozycję jak Trinidad i Tobago. Tylko, że u nas nie ma systemu, który niszczy wolne dziennikarstwo i wolne życie. Niszczy je dupek dziennikarz, który pisze co pisze, bo myśli, że takie brednie o np. narodowcach lubi jego szef. To jest dziennikarstwo uprawiane pod dyktando establishmentu spod znaku mocium panie.[...]"
http://czat.onet.pl/1682501,1,0,mari..._dyskusji.html