Wyświetl pojedynczy post
luke1906
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 15.05.2013, 11:40
pysio napisał(a):Wyświetl post
Wychodzi na to, że tak uwielbiany i wychwalany przez wielu dobrodziej Pan Bogusław C. jest zwykłym cwaniaczkiem, człowiekiem bez wykształcenia (ukończył tylko technikum.. kolejowe w Sosnowcu ), któremu się po prostu udało w odpowiednim momencie założyć firmę i wykraść z Państwa w czasie zmian ustrojowych ile się tylko dało.

Bogusław C. jest prawdopodobnie umoczony w jakieś afery, że tak się boi pewnych Panów Kapków itp.

Nie oczekujmy od niego wiele. Najprawdopodobniej nakradł, a potem wydawał nasze pieniądze (podatników) na cała masę grajków, teraz kranie widocznie mniej i nie stać go na kolejne wydatki.

Oficjalnie zaczynam akcje:
"NOWY, "WYKSZTAŁCONY" WŁAŚCICIEL WISŁY - POTRZEBNY OD ZARAZ"

I z czego rżysz pajacu? Od kiedy ktoś z ukończonym technikum to osoba bez wykształcenia? Patrząc na wyniki matur, których poziom jest żenujący, śmiem stwierdzić, że większość młodzieży miałaby duże problemy z ukończeniem takiego technikum.

Cupiał, jak twierdzisz osoba bez wykształcenia, dorobił się ogromnego majątku. Zapytaj obecnych wykształconych magistrów jaki mają pomysł na zarobienie dużych pieniędzy.

I napisz jeszcze jaki jest plan Twojej "akcji".
the future's uncertain
and the end is always near
Odpowiedz cytując