borys napisał(a):

|
Tez chciałbym Moskala, ale naprawde trudno mi uwierzyć, że Kazik tu wróci. Zwolnienie bardzo go zabolało, kocha ten klub ale 2 raz "dac sobie w pysk" nie da.
|
W zasadzie to nawet trzeci raz, bo jego pozbycie się w 2007 też nie było zbyt eleganckie. Do klubu wrócił zdaje się dopiero po 3 latach.