Wyświetl pojedynczy post
borys
Banita
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1717
Stary 13.05.2013, 14:17
Tez chciałbym Moskala, ale naprawde trudno mi uwierzyć, że Kazik tu wróci. Zwolnienie bardzo go zabolało, kocha ten klub ale 2 raz "dac sobie w pysk" nie da.


Kazik + Wiślacka młodzież złagodziło by bardzo sposób w jaki odbierany jest klub, ale coż... to se ne wrati.
Odpowiedz cytując