bonawentura napisał(a):

|
Ludzie, co Wy widzicie w tym Miśkiewiczu?
|
Może jeszcze raz, bo nie doszło: ma super refleks na linii, na przedpolu nie istnieje. Tylko ciężką pracą może wyjść na ludzi.
I
uwaga, bo nie bedę powtarzał (dokładam jeszcze jedno spostrzeżenie): przy warunkach fizycznych, jakie posiada, gra na przedpolu powinna być jego atutem. Czyli nie jest. Czyli ma sznsę, ale jej nie wykorzystuje. Czyli tylko ciężka praca, bo bida.