ToTylkoJa napisał(a):

obejrzyj, tylko ze zrozumieniem wis.la/poxv4
ile Legia miała karnych otwierających wynik meczu? I ile karnych było podyktowanych nieprawidłowo?
w których meczach sędziowie gwizdali pod Legię - konkrety.
Bo wolfy czy inny Wiślak nie potrafią odpowiedzieć na tak banalne pytania.
póki co słyszę puste frazesy - sędziują pod Legię. Udowodnij.
Gdyby tak sędziowali pod Legię, to z Piastem Siejewicz uznałby gola Ljuboi - co z tego, że nieprawidłowy? Przecież wszyscy są za Legią i sędziują dla niej, więc co za problem uznać takiego gola?
z twojego toku rozumowania wynika, że Legii nie powinno się dyktować karnych, nawet tych prawidłowo odgwizdanych 
oprócz meczu z Wisłą nie było żadnych innych wałków pod Legię w tym sezonie, więc nie ośmieszaj się.
|
Tłumaczyłem, że karnych podyktowanych "prawidłowo" może być 10 w każdym meczu, bo "był kontakt" a to że Kosecki czy inni tego kontaktu celowo szukają zamiast grać w piłkę to już takich jak Ty ekspertów nie interesuje. A ja twierdzę że obydwa karne z poprzedniej kolejki były wymuszane przez Legionistów i gdyby sędzia chciał to by nie gwizdnął, a gwizdnął dwa razy bo przegrywali.
Ile pierwszych bramek strzeliliście z karnych to sam sobie sprawdź, ja się tym nie interesuję.
Która drużyna dostała najwięcej karnych?