Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23544
Stary 12.05.2013, 11:14
ToTylkoJa napisał(a):Wyświetl post
obejrzyj, tylko ze zrozumieniem wis.la/poxv4


ile Legia miała karnych otwierających wynik meczu? I ile karnych było podyktowanych nieprawidłowo?

w których meczach sędziowie gwizdali pod Legię - konkrety.

Bo wolfy czy inny Wiślak nie potrafią odpowiedzieć na tak banalne pytania.

póki co słyszę puste frazesy - sędziują pod Legię. Udowodnij.

Gdyby tak sędziowali pod Legię, to z Piastem Siejewicz uznałby gola Ljuboi - co z tego, że nieprawidłowy? Przecież wszyscy są za Legią i sędziują dla niej, więc co za problem uznać takiego gola?

z twojego toku rozumowania wynika, że Legii nie powinno się dyktować karnych, nawet tych prawidłowo odgwizdanych

oprócz meczu z Wisłą nie było żadnych innych wałków pod Legię w tym sezonie, więc nie ośmieszaj się.
Tłumaczyłem, że karnych podyktowanych "prawidłowo" może być 10 w każdym meczu, bo "był kontakt" a to że Kosecki czy inni tego kontaktu celowo szukają zamiast grać w piłkę to już takich jak Ty ekspertów nie interesuje. A ja twierdzę że obydwa karne z poprzedniej kolejki były wymuszane przez Legionistów i gdyby sędzia chciał to by nie gwizdnął, a gwizdnął dwa razy bo przegrywali.

Ile pierwszych bramek strzeliliście z karnych to sam sobie sprawdź, ja się tym nie interesuję.

Która drużyna dostała najwięcej karnych?
Ostatnio edytowane przez Drozd : 12.05.2013 o godz. 11:18.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując