Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23541
Stary 12.05.2013, 08:45
kreseq napisał(a):Wyświetl post
Nie będzie odpowiedzi Będzie frajerskie przegranie MP w stylu zeszłorocznego
Pierw to trzeba zobaczyć jak się reszta zachowa na boisku bo akcja budzi reakcje i mam nadzieje że tak właśnie będzie. Wyjdzie czy zawodnicy, czy ....y grają w piłkę.
No i wygraliscie.do końca 3mecze plus formalność ze Ślaskiem.moim zdaniem jak nie przegracie z Amiką to macie MP.
Odpowiedz cytując