Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23512
Stary 11.05.2013, 07:02
Nie będzie odpowiedzi Będzie frajerskie przegranie MP w stylu zeszłorocznego
Pierw to trzeba zobaczyć jak się reszta zachowa na boisku bo akcja budzi reakcje i mam nadzieje że tak właśnie będzie. Wyjdzie czy zawodnicy, czy ....y grają w piłkę.
Ostatnio edytowane przez kreseq : 11.05.2013 o godz. 07:14.


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując