|
Nie zmienia to faktu, że 2 miliony podpisów to czysta polityka, żeby nie powiedzieć populizm.
Ale, ale nie zamierzam dezawuować tych osób bo mimo wszystko jest to duża grupa mniej lub bardziej zjednoczona ideowo hasłami o przetrwaniu stacji telewizyjnej - nawet jeśli jej wcale nie oglądają.
BTW, pamięta ktoś czy powodem odmowy nie były przypadkiem braki formalne? To częsty problem instytucji z Torunia.
|