Wyświetl pojedynczy post
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#632
Stary 09.05.2013, 19:58
adzem44 napisał(a):Wyświetl post
AntyMod nie wiem czy pamiętasz ale ja cie ostrzegałem przed Sagemem. Będziesz się męczył tak jak ja kiedyś
ale NIE MIALEM wyboru- wiec wzialem - lepszy rydz nisz nic ...a ten ktory mam prywatny Philips oddam do naprawy - moze naprawia - bo sie s....iel raz na 1-1,5 godz wylancza i po 2-3 minutach wlancza ...i do tego sciszony ...jakie mialem inne wyjscie ?
Odpowiedz cytując