adzem44 napisał(a):

|
AntyMod nie wiem czy pamiętasz ale ja cie ostrzegałem przed Sagemem. Będziesz się męczył tak jak ja kiedyś
|
ale NIE MIALEM wyboru- wiec wzialem - lepszy rydz nisz nic ...a ten ktory mam prywatny Philips oddam do naprawy - moze naprawia - bo sie s....iel raz na 1-1,5 godz wylancza i po 2-3 minutach wlancza ...i do tego sciszony ...jakie mialem inne wyjscie ?