Temat
:
Telewizja DVB-T, NC+, Cyfrowy Polsat, UPC, itp.
Wyświetl pojedynczy post
adzem44
Junior Member
Od: 02.2012
Offline
#
629
09.05.2013, 17:17
AntyMod nie wiem czy pamiętasz ale ja cie ostrzegałem przed Sagemem. Będziesz się męczył tak jak ja kiedyś
adzem44
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do adzem44
Znajdź inne posty napisane przez adzem44