Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 07.05.2013, 18:15
Oni jeszcze meczu na wyjeździe nie wygrali w tym sezonie. Byłaby kpina jakby się w Krakowie przełamali. Trzeba bramki strzelać, tylko kto jest w stanie to uczynić ?
Ostatnio edytowane przez tofik : 07.05.2013 o godz. 18:19.
..
Odpowiedz cytując