Temat
:
[26 kolejka] WISŁA Kraków - Korona Kielce, 11 maja, godz. 15:45.
Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
Od: 02.2004
Offline
#
16
07.05.2013, 18:15
Oni jeszcze meczu na wyjeździe nie wygrali w tym sezonie. Byłaby kpina jakby się w Krakowie przełamali. Trzeba bramki strzelać, tylko kto jest w stanie to uczynić ?
Ostatnio edytowane przez tofik : 07.05.2013 o godz. 18:19.
.
.
tofik
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do tofik
Znajdź inne posty napisane przez tofik