Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22560
Stary 07.05.2013, 10:13
Każdy uczciwy Polak powinien wspierać PiS, reszta to komusze wykwity nastawione na spijanie dóbr wypracowanych przez Polaków. Dlatego nic dziwnego, że zdaniem wierzących należy wybierać PiS. I nie tylko zdaniem wierzących, przede wszystkim zdaniem myślących samodzielnie, potrafiących logicznie wnioskować jednym słowem ludzi świadomych rzeczywistości.

Reszta w dzień flagi paraduje z różowymi balonami, bo tak im ktoś kazał. Bezwolna tłuszcza.

Szpen napisał(a):Wyświetl post
TV republika - robiona nie dla potrzeby, a dla pieniędzy. Kolejny projekt wyciągający kase od omamionych ludzi. Urze, w sieci, sieci, lisicki, wildsteind jeden pies. Kaska leci, a pisowskle lemingi wykładają kasę. Już was cyckają, włączyli opłaty, a karty nie da się kupić lub zalogować ...
Szpeniu prawda się obroni. Wystarczy dać jej szansę i to właśnie robi Republika. Bilet autobusowy w państwie tuskaszczenki kosztuje tyle co miesięczny abonament TV Republika. Więc lepiej byś sie nie ośmieszał. Teraz będzie jaskrawy kontrast między mentstreamową propagandą, a rzetelną informacją. Ludzie szybko się zorientują kto mydli oczy.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 07.05.2013 o godz. 10:22.
Hej Nasz TS !!