wolfy napisał(a):

.
Co do Rafała - on nie powinien w ogóle grać, bo odstawia nogę. Jego obecna mentalność i podejście dyskwalifikują go jako zawodowego sportowca.
|
Ej tam... wystaczy, że za bramką rywala ustawimy wielki portret Bunozy... Rafał będzie miał wtedy ciąg na bramkę
